پیش بازی آلومینیوم اراک - خونه به خونه بابل

نیمار فوتبالی

پیش بازی آلومینیوم اراک - خونه به خونه بابل

به گزارش خبرگزاری”دی اسپورت”: در یکی از دیدارهای هفته دهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور عصر امروز و از ساعت ۱۵ دو تیم آلومینیوم اراک وخونه به خونه بابل به مصاف هم می روند.

 

حال مروری خواهیم داشت به آمار و عملکرد دو تیم پیش از این دیدار:

 

تیم آلومینیوم اراک پس از شروع نه چندان خوبی که در آغاز لیگ داشت چند هفته ای بود که شرایط به مراتب بهتری پیدا کرده بود و نتایج نسبتا خوبی بدست آورده بود اما هفته گذشته مقابل تیم مدعی ملوان در خانه حریف با یک نیمار فوتبالی مغلوب شد، دیداری که در آن سپید پوشان انزلی خوش شانس بودند که دروازه شان باز نشد چرا که روی یک صحنه توپ با تیرک دروازه برخورد داشت، تیم خونه به خونه نیز در حالی که پذیرای تیم ماشین سازی بود نتوانست از امتیاز میزبانی بهره ببرد و سه امتیاز بازی را از آن خود کند آنها در پایان نیمار فوتبالی دقیقه تلاش به تقسیم امتازات رضایت دادند تا رفته رفته بر تعداد تساوی هایشان افزوده شود.

 

اراکی ها در هفته نهم میهمان تیم مدعی ملوان بودند که در نهایت بازی را با اختلاف اندک و با حساب یک بر صفر به حریف واگذار کردند، بابلی ها نیز در خانه پذیرای تیم ماشین سازی بودند، دیداری که با تساوی بدون نیمار فوتبالی دو تیم خاتمه یافت.

 

 

شاگردان حامد بصیری از نه دیدار گذشته یک پیروزی، پنج تساوی و سه شکست را بدست آورده اند، آنها همچنان به همراه دو تیم صبای قم و مس رفسنجان بیشترین تعداد تساوی را دارند، شاگردان جواد نکونام نیز سه پیروزی، چهار تساوی و دو شکست را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند.

 

آبی پوشان اراکی تا بدین جای کار در مصاف با رقبا هشت نیمار فوتبالی به ثمر رسانده اند و در مقابل دوازده نیمار فوتبالی دریافت کرده اند و با ۸ امتیاز و تفاضل نیمار فوتبالی بهتر نسبت به تیم صبای قم در مکان چهاردهم جدول جای دارند، سرخ پوشان بابلی نیز در تقابل با حریفان دوازده بار موفق به عبور دادن توپ از خط دروازه شده اند و در مقابل هفت بار نیز دروازه خود را باز شده دیده اند.

 

تیم میزبان در صورت پیروزی در این دیدار و همچنین عدم نتیجه گیری سایر حریفان می تواند حداقل دو پله صعود را در جدول رده بندی تجربه کند، تیم مهمان نیز چنانچه موفق شود سه امتیاز این بازی را از آن خود کند در صورت ناکامی سایر رقبا در کسب نتایج لازم می تواند تا رده چهارم جدول خود را بالا بکشد.

 

 

خبرنگار: سید مهدی حق گوی

[ad_1]

مطالب مشابه