ونگر در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار آرسنال برابر اورتون به سوالات خبرنگاران پاسخ داد

نیمار فوتبالی

ونگر در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار آرسنال برابر اورتون به سوالات خبرنگاران پاسخ داد

ونگر به شایعه پیوستن اوزیل به یونایتد واکنش نشان داد

ونگر در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار آرسنال برابر اورتون به سوالات خبرنگاران پاسخ داد

صحبت های آرسن ونگر در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار تیمش برابر اورتون را به نقل از وبسایت رسمی باشگاه آرسنال می مرور خواهید کرد

خبرگزاری فوتبال ایران نیمار فوتبالی دات کام :

آرسنال از ساعت ۱۶:۰۰ روز یکشنبه هفته آینده، مهمان اورتون در گودیسون پارک خواهد بود.

صحبت های آرسن ونگر در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار تیمش برابر اورتون را به نقل از وبسایت رسمی باشگاه آرسنال می خوانید:

– در خصوص اخباری که مبنی بر پیوستن اوزیل به منچستریونایتد در ماه ژانویه به گوش رسید:

هنگامی که بازیکنان به انتهای قراردادشان نزدیک می شوند، باید با انواع گمانه زنی ها دست و پنجه نرم کنیم. از سوی دیگر، حرفه ای بودن به این معناست که مادامی که در جایی حضور دارید، تمام تلاش تان را به کار بگیرید. بارها در خصوص وضعیت اوزیل صحبت کردیم. رسانه ها می توانند فردا خبری مبنی بر تمدید قرارداد اوزیل با آرسنال منتشر کنند اما این موضوع، شرایط را تغییر نخواهد داد. هنگامی که در بازی بعدی به میدان می روید، باید ۱۰۰ درصد متعهد باشید.

– درباره انتقاد تروی دینی از روحیه جنگندگی آرسنال:

تنها پاسخی که باید به چنین اظهاراتی بدهیم، عملکرد خوب در زمین و توجه نکردن بیش از حد به چیزی است که مردم می گویند. نگاهی به دستاوردهای بازیکنان آرسنال در طول دوران بازی شان بیشتر از هر جمله ای از سوی من در این کنفرانس خبری، موثر خواهد بود. هنگامی که در فوتبال از عملکردتان انتقاد می شود، تنها در زمین می توانید پاسخ دهید.

– در خصوص این که آیا اخبار پیرامون آینده اوزیل در تصمیم ونگر برای انتخاب ترکیب تیم در روز یکشنبه، تاثیرگذار خواهد بود یا خیر:

خیر. در حال حاضر تمام تمرکزم بر روی انتخاب بهترین تیم ممکن برای دیدار روز یکشنبه است و در خصوص این که اوزیل ۱۰۰ درصد متعهد خواهد بود یا خیر، هیچ ایده قبلی ندارم. در غیر این صورت، منصفانه نخواهد بود زیرا هیچ ایده ای در این خصوص ندارم. وقتی بازیکنی برای باشگاه آرسنال به میدان می رود، نمی توان میزان تعهدش را نسبت به مدت زمان باقی مانده از قراردادش سنجید بلکه این موضوع با مسئولیت پذیری و جاه طلبی اش برای پیروزی سنجیده خواهد شد.

– وضعیت مصدومان آرسنال:

الکسیس، رمزی و کوشیلنی آماده بازی هستند. ولبک همچنان از ناحیه کشاله ران مصدوم است. به نظرم او برای بازگشت به میادین به دو الی سه هفته دیگر نیاز دارد و تا قبل از وقفه بازی های ملی در دسترس نخواهد بود. موستافی و اوسپینا نیز تا قبل از وقفه بازی های ملی، آمادگی لازم را به دست نخواهند آورد. وضعیت اوسپینا چندان بد نیست؛ او از ناحیه کشاله ران مصدوم است اما نسبت به موستافی در شرایط بهتری قرار دارد. کالوم چمبرز نیز پس از بازی های ملی در دسترس خواهد بود و بقیه بازیکنان مشکلی ندارند.

– در خصوص اعتماد به نفس آرسنال پس از پیروزی روز پنج شنبه در لیگ اروپا:

خوب است که در جایگاه مناسبی برای صعود به مرحله حذفی قرار داریم زیرا خواهان این هستیم که هرچه سریع تر به این هدف برسیم. همچنین می خواستیم که شکست برابر واتفورد را جبران کنیم و با توجه به اتمسفری که ایجاد شده بود، نتیجه مثبتی را کسب کردیم.

– درباره وضعیت تافی ها و کسب تنها ۲ پیروزی در ۱۲ بازی اخیرشان:

ارزیابی شرایط حریفان مان، کار بسیار سختی است. معتقدم که اورتون، تیم خوبی دارد و بازی در گودیسون پارک همیشه سخت است. می خواهیم تنها بر روی عملکرد خودمان تمرکز کنیم و این کاری است که انجام خواهیم داد.

– در خصوص تحت فشار بودن رونالد کومان:

متاسفانه این موضوع، بخشی از شغل ماست و به آخرین نتیجه ای که به دست آورده ایم بستگی دارد. رونالد کومان از تجربه کافی برای مدیریت این فشار برخوردار است. وقتی در این شرایط باشید تنها کاری که خواهان انجام دادنش هستید، متمرکز بودن برای ارائه بهترین عملکرد ممکن است.

– آیا در زمان مناسبی به مصاف اورتون می روید؟

ما نیز در شرایطی هستیم که می خواهیم جایگاه مان در لیگ را بهبود ببخشیم. می خواهیم هرچه سریع تر نتیجه دیدارمان برابر واتفورد را جبران کنیم. آیا اکنون زمان خوبی برای بازی برابر اورتون است؟ می توانم پاسخ این سوال را بعد از اتمام بازی بدهم. قبل از شروع بازی، هرگز نمی دانید که کارتان چقدر دشوار خواهد بود. با این تصور آماده این دیدار می شویم که در برابر تیم خوبی به میدان خواهیم رفت و خواهان ارائه بهترین عملکردمان هستیم.

– آیا به نظر هواداران فکر می کنید؟

به این موضوع فکر می کنم که تیمم را در بهترین اتمسفر ممکن آماده کنم. امروزه هواداران این ایده را در ذهن دارند که فصل به زودی سپری خواهد شد و نتیجه آن خوب نخواهد بود. حتی بهترین تیم های دنیا هم بازی های خوب و بدی را تجربه می کنند. در نهایت، مهم ترین چیز این است که هواداران تان را راضی کنید که سپری کردن فصلی مثبت به یک یا دو بازی بستگی ندارد. تنها در صورتی فصل مثبتی را سپری خواهیم کرد که همگی پشت تیم باشیم. در این صورت می توان نظرات مختلف را پذیرفت. اگر هواداران گاهی از حمایت شان دست بردارند و بازیکنان نیز گاهی تعهد لازم را نداشته باشند، یقیناً موفقیتی حاصل نمی شود. امروزه بازی در سطح بالای ورزش، همواره نیازمند داشتن تعهد لازم در همه جوانب است زیرا پیروزی در بازی ها بسیار سخت شده است. کاملاً درک می کنم که وقتی پیروز نمی شوید، هواداران خوشحال نخواهند بود اما در طول بازی، خواهان حمایت آن ها هستم.

[ad_1]

مطالب مشابه