بارسلونا 2_0 مالاگا؛ بلوگرانا بی رحمانه می تازد!

نیمار فوتبالی

بارسلونا 2_0 مالاگا؛ بلوگرانا بی رحمانه می تازد!


اختصاصی | در آخرین دیدار از بازی های روز شنبه لا لیگا اسپانیا، بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ میزبان مالاگا ته جدولی بود که این دیدار در نهایت با برتری ۲_۰ آبی و اناری ها به پایان رسید.


به گزارش نیمار فوتبالی، در آخرین دیدار از بازی های روز شنبه لا لیگا اسپانیا، بارسلونا از ساعت ۲۲:۱۵ شب گذشته در ورزشگاه نیوکمپ میزبان مالاگا ته جدولی بود که این دیدار در نهایت با برتری ۲_۰ آبی و اناری ها به پایان رسید. نیمار فوتبالی های بارسلونا در این دیدار توسط جرارد دلوفئو در دقیقه ۲ و آندرس اینیستا در دقیقه ۵۶ به ثمر رسید.


 


ترکیب دو تیم:


بارسلونا:


تراشتگن، سرخی روبرتو، ماسکرانو، اومتیتی، لوکاس دینیه، ایوان راکیتیچ، سرخیو بوسکتس، آندرس اینیستا، جرارد دلوفئو، لیونل مسی و لوئیز سوارز


 


مالاگا:


پریتو، روسالس، هرناندز، بایسه، ژوانکار، رولون، گونزالس، ککو، پناراندا، گونزالو گاسترو، دیگو رولن


 


بارسلونا در شرایطی قدم به این دیدار گذاشته بود که پیش از این دیدار از هشت دیدار قبلی خود ۲۲ امتیاز را کسب کرده بود و صدرنشین مطلق این لا لیگا بود. شاگردان والورده می دانستند با چه حریف آسانی مسابقه دارند زیرا مالاگا در این فصل از تمام دیدارهای خود تنها یک امتیاز کسب کرده بود و به تنهایی قعر جدول را از آن خود کرده بود.


 


بازی از همان ابتدا با فشار بی امان آبی و اناری ها دنبال می شد و هواداران این تیم برای نیمار فوتبالی اول این تیم چندان منتظر نماندند چرا که در همان ابتدای نیمه اول پاس ارسالی لوکاس دینیه به جرارد دلوفئو رسید و این بازیکن هم با یک ضربه دقیق، نیمار فوتبالی اول بارسلونا در دقیقه ۲ این دیدار به ثمر رساند. البته این نیمار فوتبالی کمی مشکوک هم بود چرا که تصاویر ضبط شده از صحنه نیمار فوتبالی نشان می دهد که قبل از ارسال توپ دینیه برای دلوفئو توپ از خط عرضی زمین خارج شده بود. پس از این نیمار فوتبالی بارسلونا همچنان در تکاپوی نیمار فوتبالی های بیشتر بود اما تلاش آنها ثمری نداشت تا نیمه اول با همین نتیجه به اتمام برسد.


 

بارسلونا و مالاگا


بارسلونا و مالاگا


 


با شروع نیمه دوم مالاگا یک تغییر را در ترکیب خود داد اما این تغییر نه تنها سودی را برای آنها نداشت بلکه در دقیقه ۵۲ آندرس اینیستا موفق شد روی پاس ارسالی لیونل مسی نیمار فوتبالی دوم بارسلونا را به ثمر برساند و نتیجه را به ۲_۰ تغییر دهد. پس از این نیمار فوتبالی باز هم این بارسلونا بود که به حملات خود ادامه داد و حتی لوئیس سوارز می توانست نیمار فوتبالی سوم را برای آنها به ثمر برساند اما او در یک قدمی دروازه توپ را به بیرون زد تا این بازی در نهایت با همین نتیجه به پایان برسد.


 


بارسلونا با این پیروزی ۲۵ امتیازی شد و همچنان صدر نشین بلا منازع لا لیگا باقی ماند و مالاگا نیز با قبول این شکست در همان امتیاز ۱ باقی ماند و مقتدرانه قعر جدول را به خود اختصاص داد!


سایت نیمار فوتبالی، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

[ad_1]

مطالب مشابه