اظهارات سرمربی پرسپولیس بعد از برد مقابل نفت تهران

نیمار فوتبالی

اظهارات سرمربی پرسپولیس بعد از برد مقابل نفت تهران

به گزارش نیمار فوتبالینیوز،  برانکو بعد از پیروزی ۲ بر صفر مقابل نفت تهران در جام حذفی فوتبال در نشست خبری گفت: قبل از هرچیز به بازیکنانم به خاطر برد تبریک می‌گویم و از هواداران هم به خاطر صبوری و حمایت شان تشکر می‌کنم آن‌ها به ما در ۹۰ دقیقه اعتماد داشتند.

وی ادامه داد: می‌دانستم بازی سختی داریم. با نفت در مدت کوتاهی ۳ بازی داشتیم و اینگونه شرایط سخت می‌شود. از طرفی هم بازیکنان خسته هم بودند. بازی سختی با مسقط با الهلال را نیز تجربه کردیم.

وی افزود: به بازیکنانم به خاطر تمرکزشان و شخصیت قهرمانی‌شان تبریک می‌گویم، با روحیه مثبت منتظر دربی هستیم، بازی امروز در ۲۰ دقیقه اول باید تکلیفش مشخص می‌شد. ما ۵ موقعیت خوب نیمار فوتبالیزنی داشتیم، به هر حال این نتیجه است که حریف را سرپا نگه می‌دارد و عصبانیت را بر تیم عارض می‌کند، اما تکرار می‌کنم بخصوص هوادارنمان صبور بودند و بازیکنان هم با استمرار و سماجت در کار توانستند به نتیجه دلخواه برسیم.

وی افزود: ما تغییراتی به وجود آوردیم، اما چیزی که مایه خوشحالی ما است این است که نیمکت بسیار خوبی داریم و هر بازیکنی را که از زمین خارج می‌کنیم شرایطمان تغییر چندانی پیدا نمی‌کند.

برانکو در پاسخ به این سوال که حمید درخشان اعلام کرده هر دو پنالتی اعلام شده در بازی درست نبوده است، تصریح کرد: باید پنالتی‌ای که برای خودمان اعلام شد را نگاه کنم، اما در صحنه‌ای که منشا سرنگون شد کاملاً خطای پنالتی اتفاق افتاد، اما روی پنالتی نفت تهران هزار درصد مطمئن هستم پنالتی اتفاق نیفتاد.

وی در مورد اینکه محمد انصاری شرایط خوبی نداشت و در دیدار مقابل الهلال هم پر اشتباه ظاهر شد و آیا او در دربی غایب خواهد بود، گفت: هرکسی حق اظهار نظر دارد. به نظر من انصاری بسیار خوب بازی کرد، اما برای دربی و اینکه چه کسی بازی می‌کند باید تمرینات را نظاره کنیم و شرایط آمادگی بازیکنان را در نظر بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد وضعیت حضور بشار رسن در دربی گفت: بشار رسن بازیکن خوبی است، همان حرف‌هایی که در مورد محمد انصاری زدم را در مورد بشار می‌گویم. او جوان ۲۰ ساله‌ای است که آینده و چشم‌انداز پرسپولیس است. اینکه در دربی بازی خواهد کرد یا نه پاسخ این سوال را در آینده خواهیم دید.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید حواشی غیبت مسلمان به پرسپولیس در آستانه دربی لطمه نمی‌زند، گفت: متوجه سوال شما نمی‌شوم، مگر مسلمان کجا رفته است؟ من هم در مورد شما خیلی چیز‌ها شنیده‌ام آیا درست است که آن‌ها را بازگو کنم؟ این حرف‌ها خوب نیست.

انتهای پیام/ر

[ad_1]

مطالب مشابه