کریک: لوکاکو در یونایتد موفق خواهد شد

نیمار فوتبالی

کریک: لوکاکو در یونایتد موفق خواهد شد

کاپیتان منچستریونایتد به تمجید از خرید شیاطین سرخ پرداخت و عنوان کرد که او در این فصل موفق خواهد شد.

به‌ گزارش ‌نیمار فوتبالی ‌و ‌به نقل از دیلی میل، روملو لوکاکو با امضای قراردادی از تیم اورتون جدا و به منچستریونایتد پیوست تا در این فصل پیراهن شیاطین سرخ را بر تن کند.

او در بازی نخست خود با پیراهن یونایتد یک نیمه برابر لس آنجلس نیمار فوتبالیکسی به میدان رفت ولی نتوانست نیمار فوتبالیزنی کند.

مایکل کریک که به عنوان کاپیتان منچستریونایتد در این فصل انتخاب شده است، درباره حضور این بازیکن، گفت‌: من از مدت‌ها قبل لوکاکو را می شناختم و این را می‌دانم که او چه بازیکن توانمند و نیمار فوتبالیزنی است. حضور او در ترکیب منچستریونایتد می‌تواند برای ما بسیار مهم باشد، چون او بازیکنی است که هر مدافعی را به دردسر خواهد انداخت. من حتم دارم که لوکاکو در منچستریونایتد موفق خواهد شد و قابلیت‌های خودش را به مرور زمان نشان خواهد داد.

هافبک با سابقه منچستریونایتد  همچنین ‌اضافه کرد: لوکاکو باید برای موفقیت از ذهنیت قوی برخوردار باشد تا از پس مشکلاتش برآید و بتواند جایگاه نخستی در یونایتد داشته باشد. به مرور زمان و آشنایی هر چه‌ بیشتر با بازیکنان او خواهد توانست بهتر از قبل شود. فقط باید کمی به او زمان داد.

منچستریونایتد باید چندی دیگر در سوپر جام اروپا به مصاف رئال مادرید برود که این دیدار قرار است در کشور مقدونیه برگزار شود.

انتهای پیام

[ad_1]

مطالب مشابه