هت تریک ستاره رئال مادرید در تیم زیر ۲۱ سال اسپانیا - نیمار فوتبالی | پایگاه خبری

نیمار فوتبالی

هت تریک ستاره رئال مادرید در تیم زیر ۲۱ سال اسپانیا - نیمار فوتبالی | پایگاه خبری

مارکو آسنسیو، ستاره رئال مادرید شب گذشته در تیم زیر ۲۱ سال اسپانیا زیاد درخشان ظاهر انجام گرفت و موفق انجام گرفت هت تریک کند.

به نقل نیمار فوتبالی، اسپانیا شب گذشته به مصاف گدنیا رفت و آسنسیو که پس از پشت سر گذاشتن یک فصل عالی به همراه رئال انگیزه های بسیاری داشت، شب گذشته فوق العاده کار انجام. او در دقیقه ۱۶ به همراه یک شوت دیدنی از فاصله ۳۰ متری نیمار فوتبالی اول تیمش را به ثمر رساند. پس از آن سائول نیگوئز به همراه یک ضربه دیدنی نیمار فوتبالی دوم را زد. جرارد دلوفئو پیش از پایان نیمه اول نیمار فوتبالی سوم را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند ولی درخشش آسنسیو پس از این نیمار فوتبالی ها بود، جایی که او دو نیمار فوتبالی دیگر نیز به ثمر رساند.

ستاره جوان رئال مادرید در دقیقه ۵۴ نیمار فوتبالی دومش را به همراه ورود به محوطه جریمه و یک ضربه دقیق به ثمر رساند و نیمار فوتبالی سومش از هر دو نیمار فوتبالی قبلی نیز بهتر بود. او در نیمه اسپانیا توپ را گرفت و از همان جا حرکت رو به جلو را آغاز انجام و نیمار فوتبالی سوم را زد.

آسنسیو سال ۲۰۱۴ به همراه ۳.۹ میلیون یورو از مایورکا به رئال مادرید پیوست و دو فصل به صورت قرضی در دیگر تیم ها گیم انجام تا این فصل به رئال بازگشت.

[ad_1]

مطالب مشابه