پایان دسته 69 مسابقات وزنه‌برداری جوانان جهان/ زارعی هشتم و سلطانی یازدهم انجام گرفت

نیمار فوتبالی

پایان دسته 69 مسابقات وزنه‌برداری جوانان جهان/ زارعی هشتم و سلطانی یازدهم انجام گرفت

به نقل خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان در ادامه رقابت‌های وزنه‌برداری جوانان جهان، حسین سلطانی و مصطفی زارعی به عنوان اولین نماینده ایران در دسته ۶۹ کیلوگرم روی تخته رفتند که در پایان مصطفی زارعی و حسین سلطانی به ترتیب مقام  هشتم و یازدهم را به خود اختصاص دادند.

حرکت یکضرب

مصطفی زارعی در اولین حرکت خود وزنه ۱۳۲ کیلویی را زمین انداخت. وی در دومین حرکت خود مجدد همین وزنه را انتخاب انجام و باز هم موفق به بالای سربردن آن نشد. زارعی در آخرین  حرکت خود وزنه ۱۳۳ کیلوگرمی را بالای سر برد و در حرکت یکضرب به همراه کسب مقام نهم به کار خود پایان داد.

حسین سلطانی دیگر نماینده کشورمان در اولین انتخاب خود وزنه ۱۳۷ کیلویی را بالای سر برد و اما در دومین و سومین حرکت خود به ترتیب موفق به مهار وزنه‌های ۱۳۸ و ۱۳۹ نشد و این وزنه‌بردار هم مقام هفتم حرکت یکضرب را به خود اختصاص داد.

جدول امتیازبندی حرکت یکضرب به شرح زیر هست

۱- ماسانوری از ژاپن ۱۴۷ کیلو
۲- میرکو از ایتالیا ۱۴۰ کیلو
۳- ماسکوئرا از کلمبیا ۱۳۹ کیلو

حرکت دوضرب

مصطفی زارعی در اولین حرکت خود وزنه ۱۵۳ کیلویی را بالای سر برد. زارعی در دومین انتخاب خود موفق به مهار وزنه ۱۶۱ کیلوگرمی نشد و در آخرین حرکت خود توانست وزنه ۱۶۲ کیلویی را بالا ببرد و به مقام  نهم حرکت دو ضرب دست پیدا کند. حسین سلطانی دومین نماینده ما در دسته ۶۹ کیلوگرم  در اولین حرکت خود وزنه ۱۵۵ کیلویی را زمین انداخت، سلطانی در دومین انتخاب خود موفق به مهار همین وزنه انجام گرفت اما در آخرین حرکت نتوانست وزنه ۱۷۲ کیلو گرمی را بالا ببرد و به همراه رکورد ۱۵۵ کیلو مقام چهاردهم حرکت دو ضرب را به خود اختصاص داد.

جدول امتیاز بندی حرکت دوضرب به شرح زیر هست

۱- گومینگز آمریکایی ۱۸۳ کیلو
۲- ماسانوری از ژاپن ۱۷۳ کیلو
۳- پائول از روسیه ۱۷۱ کیلو

جدول نهایی رقابت‌های دسته ۶۹ کیلو به شرح زیر هست

۱- گومینگز آمریکایی ۱۳۸ کیلو یکضرب، ۱۸۳ کیلو دوضرب و مجموع ۳۲۱ کیلوگرم
۲- ماسارونی از ژاپن ۱۴۷ کیلو یکضرب، ۱۷۳ کیلو دوضرب و مجموع ۳۲۰ کیلوگرم
۳- باک جوهیو از کره ۱۳۸ کیلو یکضرب، ۱۶۷ کیلو دوضرب و مجموع ۳۰۵ کیلوگرم

 

[ad_1]

مطالب مشابه