نساجی متعلق به مردم قائمشهر هست

نیمار فوتبالی

نساجی متعلق به مردم قائمشهر هست

به نقل”دی اسپورت”، اشتباه یکی از سایت های ورزشی کشور مبنی بر استفاده از پسوند پایتخت برای نساجی، موجب دلخوری هواداران این تیم شده و این موضوع تا جایی پیش رفت که حتی عده ای در فضای مجازی این اشتباه را یک حرکت از پیش طراحی شده از سوی مدیران و مالکان باشگاه برای خارج کردن نساجی از قائمشهر قلمداد کرده اند. به همین دلیل به همراه فرهاد صنیعی فر، یکی از مالکان باشگاه نساجی تماس گرفتیم تا موضع ایشان را نسبت به این موضوع جویا شویم.

فرهاد صنیعی فر، یکی از مالکان باشگاه نساجی مازندران در مورد استفاده یکی از سایت های ورزشی کشور از پسوند پایتخت برای نساجی به سایت رسمی باشگاه گفت: در ابتدا باید بگویم که به هواداران نساجی حق می دهم که از این موضوع دلخور شده باشند زیرا در همین مدتی که در باشگاه حضور دارم، متوجه حساسیت مردم به این قبیل شایعات شده و به خوبی دریافته ام که نساجی همه چیز مردم قائمشهر و استان مازندران هست و آنها در این باره به همراه هیچکس شوخی ندارند. در ثانی اگر هواداران این مطلب منتشر شده را تا پایان مطالعه می کردند، به سادگی متوجه اشتباهی که رخ داده می شدند زیرا در متن رویداد بارها از نساجی به همراه پسوند مازندران استفاده شده هست.

یکی از مالکان باشگاه نساجی مازندران ادامه داد: نساجی، باشگاهی ریشه دار هست که در زندگی روزمره مردم قائمشهر ریشه دوانده و اعتقاد دارم هیچکس حتی اگر بخواهد هم نمی تواند به این موضوع که این باشگاه را از استان مازندران و شهرستان قائمشهر خارج کند، بیاندیشد.

صنیعی فر در مورد انتقال تمرینات نساجی مازندران به پایتخت گفت: ما امسال تمام عزم خود را جزم کرده ایم تا به همراه فراهم کردن تمامی امکاناتی که یک تیم برای صعود به آن نیاز دارد، آرزوی ۲۴ ساله هواداران را برآورده سازیم و در این راه فعلا تصمیم گرفته ایم که تمرینات را در پایتخت پیگیری کنیم تا کمی از حواشی ابتدای فصل که در سال های گذشته برای تیم رخ داده و از طریق هواداران واقعی نساجی به گوش ما رسیده کاسته شود ولی هر روز امکان دارد به همراه بررسی شرایط، تمرینات را به قائمشهر منتقل کنیم.

مالک باشگاه نساجی مازندران به همراه بیان اینکه در قرارداد هیچ مربی یا بازیکنی قید نشده که همه تمرینات در پایتخت برگزار می شود، افزود: فعلا تمرینات در پایتخت برگزار می شود و هر زمان که احساس کنیم شرایط برای انتقال تمرینات به قائمشهر مهیا هست، این کار را انجام خواهیم داد.

فرهاد صنیعی فر، یکی از مالکان باشگاه نساجی مازندران در مورد جذب بازیکنان گفت: تا به امروز جناب آقا امیری بازیکنان خوبی را جذب کرده و از همین جا به هواداران این نوید را می دهم که در تعداد روز آینده بازیکنانی به جمع ما اضافه خواهند انجام گرفت که از بهترین های پست خود در تعداد سال اخیر بوده اند و بسیاری از باشگاه ها آرزوی به خدمت گرفتن آنها را دارند ولی برای رسیدن به خواسته هایمان، تنها از هواداران انتظار داریم که ضمن اعتماد به ما کمی صبور باشند.

مالک باشگاه نساجی مازندران در پایان گفت: باز هم تاکید می کنم که نساجی متعلق به مردم مازندران، به خصوص جوانان قائمشهر هست و از همه آنها می خواهم که به ما اعتماد کنند زیرا برای رسیدن به موفقیت، ابتدایی ترین و اولین شرط اعتماد طرفین هست. باز هم به هواداران نساجی قول می دهم که هر زمانی که شرایط برای انتقال تمرینات به قائمشهر مهیا میباشد، این کار انجام خواهد انجام گرفت زیرا نساجی بدون هوادارانش ابداً معنی ندارد. در واقع یکی از اصلی ترین آپشن هایی که نساجی داشت تا حاضر به سرمایه گذاری در این باشگاه شوم، شور و اشتیاق هواداران نساجی بوده والا اگر مقصودم تنها خرید باشگاه بود، می توانستم به همراه خرید باشگاهی بدون هوادار در لیگ برتر باشگاهداری کنم.

[ad_1]

مطالب مشابه