امیرحسین پیروانی: بعضی باشگاه‌ها با ما همکاری نکردند

نیمار فوتبالی

امیرحسین پیروانی: بعضی باشگاه‌ها با ما همکاری نکردند

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان گفت: با حمایت مسئولین و باشگاهها می توان به موفقیت رسید.

به گزارش نیمار فوتبالی، امیرحسین پیروانی درباره برگزاری اردوی تدارکاتی این تیم پس از رقابت‌های آسیایی و تورنمنت چهارجانبه کره‌جنوبی گفت: پس از استراحتی که بازیکنان داشتند، اولین اردوی تدارکاتی خود را از ۶ دی آغاز کرده و ملی پوشان در این اردو ۷ جلسه تمرینی و یک بازی دوستانه با تیم بزرگسالان شهرداری شهر قدس انجام دادند.

وی گفت: در این اردو عملکرد ۸ بازیکن جدید را که به دیگر ملی پوشان اضافه شدند مدنظر قرار دادیم تا با ارزیابی آنها بتوانیم از آنها استفاده کنیم. بازیکنان دعوت شده از لیگ برتر، دسته اول، دسته دوم و امیدهای کشور بودند که در تمرینات حضوری فعال داشته و چند نفر از آنها با عملکرد قابل قبولی که داشتند، به اردوی بعدی دعوت خواهند شد.

پیروانی گفت: با هماهنگی سازمان لیگ سعی بر آن داریم تا اردوهای خود را زمانی برگزار کنیم که بازیکنان در رقابت‌های لیگ باشگاه مربوطه بازی نداشته باشند. اما در این میان متاسفانه برخی از باشگاهها که استراحت داشتند با تیم ملی همکاری نکرده و بازیکن خود را در اختیارمان قرار ندادند. از مسئولان فدراسیون می‌خواهم که در این باره تمهیداتی را اندیشیده چرا که ما نیاز به حمایت داریم تا در جام جهانی حضوری موفق داشته باشیم.

پیروانی در ادامه بیان کرد: پس از این اردو نشستی را با کادر خود برگزار کرده و عملکرد تک تک بازیکنان را  بررسی می‌کنیم تا نفرات برتر را در اردوی بعدی به تیم ملی دعوت کنیم. 

سرمربی تیم ملی هدف از برگزاری اردوهای تدارکاتی را کسب آمادگی، هماهنگی و تجربه برای ملی پوشان دانست و گفت: اردوهای تدارکاتی جنبه هماهنگی و آمادگی داشته و با انجام بازی‌های دوستانه سعی بر آن داریم تا تجربه ملی پوشان را افزایش دهیم. قطعا در هر اردو بازی تداکارتی خواهیم داشت تا بازیکنان محک خورده و ارزیابی شوند.

سرمربی تیم ملی در پایان از حضور در هلند و آلمان خبر داد و گفت: اقدامات حضور تیم ملی در کمپ هلند و یا آلمان در حال انجام است و هر کدام از این کمپ ها آماده شود، به آن کشور اعزام می شویم تا اردوی تدارکاتی مفید و ارزشمندی را برگزار کنیم.

انتهای پیام

[ad_1]

مطالب مشابه